Trejsi Sejdini “çmend” pushuesit në Maldive me fustanin transparent që i zbulon pjesët intime (Foto)

Trejsi Sejdini ka zbuluar përmes postimeve në rrjetet sociale se ndodhet me pushime në Maldive. E teksa ndodhet në ishullin luksoz,modelja seksi nuk ka ngurruar që të ndajë me ndjekësit disa poza tejet sensuale.

Trejsi shfaqet e veshur me një fustan transparent, ku duket qartë se nuk mban veshur bikini. Modelja vuri në plan të parë të pasmet dhe këmbët e gjata duke pozuar buzë plazhit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Trejsi (@misstrejsisejdini)