Eleni Foureira tregon “defektet” në trupin e saj: I dashuroj strijat dhe celulitin…

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Eleni Foureira, ka publikuar sot në llogarinë e saj në Instagram një e veshur me bikini, me anë të së cilës ka treguar “defektet” që ka në trup.

E dua trupin tim. I dashuroj strijat e mia. E dua celulitin tim. Jam grua”- shkruan Eleni krahas fotos.

Me anë të këtij postimi, Eleni synon të motivojë të gjitha vajzat ta duan trupin e tyre pavarësisht formës që mund të ketë.