Sindi dhe Blerimi bëjnë deklarata të papritura për njëri-tjetrin pas përfundimit të Për’puthen (Foto)

Ish-konkurrentja e “Përputhen”, Sindi Loci ka bërë një deklaratë të papritur për Blerimin. Ajo ka publikuar një foto pranë tij në rrjete sociale, krahas së cilës ka shkruar: “Na duheshin edhe disa takime të tjera”.

Blerimi e ka ripostuar foton në fjalë, duke e shoqëruar me një dedikim shumë të ëmbël. “Sigurisht o diamant që bën dritë”, i është përgjigjur ai.

LEXO EDHE  Sindi “nxjerr zbuluar” Muratin dhe Olën: Ishte show i stisur nga disa persona

Mesa duket mes dyshes ka ende gjëra për të folur që mbase do e vazhdojnë njohjen e tyre jashtë pas përfundimit të Për’puthen.

Image