Plagosje me thikë në Elbasan, një i arrestuar

Një ngjarje e rëndë raportohet të ketë ndodhur mbrëmjen e djeshme në Elbasan.

Mësohet se një person ka mbetur i plagosur si pasojë e një sherri me thikë.

Informacionet bëjnë me dije se gjarja ka ndodhur pak para mesnate, në parkun Rinia, ku disa persona janë përleshur me njëri-tjetrin për motive banale.

Deri tani raportohet për një person të arrestuar për ngjarjen, ndërsa i plagosuri është dërguar në spital dhe po mbahet nën kontrollin e mjekëve.