Nuk flet me kunatën? Reagon Elita Rudi (Foto)

Moderatorja Elita Rudi është shumë aktive në rrjete sociale dhe ndan me ndjekësit momente të ndryshme nga përditësia e saj, por jo me kunatën, bashkëshorten e vëllait të Gjikos. Është komentuar shumë në rrjet se përse Elita nuk poston asnjëherë foto me kunatën.

Ka qenë vet Elita që ka dhënë përgjigje në shkrimet e portaleve përmes një komenti të bërë në të cilin i ka thënë të gjitha.

“Raportet i mbajmë larg njerëzve si gazetari juaj, mos me ra msysh”- shkruan Elita në koment.