Në ditët e fundit të shtatzënisë, Eni Vasili poston foton e ëmbël: Ne të treja…

Moderatorja dhe gazetarja e njohur Eni Vasili ka pozuar së fundmi me barkun e rrumbullakosur. Teksa shijon ditët e fundit të shtatzënisë, Eni ka vendosur që të bëjë një set fotografik, një kujtim i bukur që më vonë do ta shijojë me vajzat e saj binjake.

Eni ka rrëmbyer menjëherë vëmendjen e të gjithë ndjekësve në foton ku shfaqet e veshur me të bardha dhe duke përkëdhelur barkun e fryrë.

“Ne të treja nuk mund të mos i kishim ne kujtesë polaroidi keto kohë” -shkruan krahas psotimit.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENI VASILI (@enivasili)