Vesa Luma feston ditëlindjen, ja sa vjeç bën sot këngëtarja

Këngëtarja e dashur shqiptare, Vesa Luma feston ditëlindjen. Vesa ka lindur më 12 maj të vitit 1986 dhe sot ka mbushur plot 35 vjeç.

Mes shumë dhuratave, Vesa është surprizuar në mënyrën më të bukur nga Big Basta dhe djali i tyre, që i dhuruan asaj një prej produkteve të preferuara.

Kujtojmë që Vesa dhe Big Basta nuk kanë qenë aktiv në muzikë vitet e fundit pas largimit të tyre drejt Zelandës së Re me djalin, Lianin. Ata kanë premtuar një rikthim së shpejti por nuk kanë dhënë më shumë detaje.