Tayna zbulon arsyen përse ende është beqare

Rep-artistja Tayna është shumë aktive në rrjete sociale ku poston foto tejet provokuese dhe së fundmi ka treguar se ndodhet në Maldive.

Ajo filmoi një çift teksa po shëtisnin në ishull dhe me këtë rast, Tayna tregoi edhe arsyen përse vazhdon të jetë beqare.

Këta mund të ishim ne, por unë lodhem nga njerëzit pas pesë ditësh”– shkroi reperja.

Image