Burri gjendet i pajetë në banesë, dyshimet

Foto ilustruese

Një burrë i moshuar është gjetur i pajetë në banesën e tij në Sarandë këtë të Mërkurë.

Policia njoftoi se rreth orës 11:30, në lagjen nr.4, është gjetur në banesë, pa shenja jete shtetasi J. G., 68 vjeç, i cili nga të dhënat e para dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.

Nga këqyrja paraprake e trupit të tij, nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes, shtuan të njëjtat burime.