U bë nënë për herë të dytë në fshehtësi, ndjekësit ofendojnë rëndë Tunën! Patrisi shpërthen në të shara

Tuna Sejdi zbuloi një ditë më parë se është bërë nënë për herë të dytë. Ajo ka sjellë në jetë një djalë, të cilin e ka pagëzuar me emrin Zen.

E teksa rrjeti ziente nga dyshimi se a është apo jo Patrisi babai i fëmijës së porsalindur, Berisha publikoi në” Instastory”-n e tij një ndër fotot që kishte postuar Tuna në” Instagram”, krahas së cilës shkruan: “Mirë se erdhe në jetë ZEN”, postim të cilin e ka shoqëruar me emoji zemër.

Ndërkohë në rrjetet sociale të këngëtares pati shumë urime dhe fjalë të ëmbla, por nuk munguan as ofendimet dhe ato të tipit “me kë e ke fëmijën?”.

Ishte komenti i një ndjekësi në postimin e Tunës në “Facebook”, ai që nxiti një debat mjaft të fortë në rrjet. Patrisi nuk ka duruar dot dhe ka reaguar rëndë duke ka shpërthyer në sharje ndaj komentuesit.

“Shpalle konkursin”, shkruan komentuesi, ku menjëherë Patrisi nuk ja ka përtuar dhe i ka kthyer përgjigje: Të q**** konkursi ********

 

View this post on Instagram

 

A post shared by (@tunasejdi)