VIDEO/ Sherri në stadiumin “Selman Stërmasi”, policia shoqëron 6 persona

Sherri në stadiumin “Selman Stërmasi” ka bërë që policia të ndërhyjë dhe të shoqërojë në komisariat gjashtë persona.

Mësohet se  bëhet fjalë për disa zyrtarë të klubit “Kastrioti” që kanë përfunduar në polici, ndërsa stadiumi është blinduar nga forcat e rendit pasi ndodhi incidenti.

Forcat e sigurisë ne stadium e kishin të pamundur të qetësonin situatën pasi drejtuesit e Kastriotit u futën në fushë.