Aurela Basha kujton përvjetorin e dasmës me një foto të veçantë

Aurela Basha ka kujtuar sot me një foto të veçantë përvjetorin e martesës me liderin e PD-së 16 vite më parë.

Për të kujtuar ditën e paharruar, gruaja e kryedemokratit ka nxjerrë nga arkiva një foto të vjetër të ditës së tyre të dasmës të shkrepur në Dhërmi në një atmosferë romantike.

Vitin e fundit bashkëshortja e Lulzim Bashës ka qenë mjaft aktive me postime në rrjetet sociale. Çifti Basha ka dy vajza, Dafinën dhe Viktorian.