VIDEO/ Vënë poshtë bashkëmoshatarin, e godasin me grushte e shkelma

Afro dhjetë djem të rinj kanë dhunuar në mënyrë macabre një bashkëmoshatarin e tyre. Pamjet e publikuara nga JOQ tregojnë momentin kur të rinjtë afrohen dhe qëllojnë djalin tjetër, i cili qëndron i shtrirë në tokë.

Pa mëshirë, ata nisin ta godasin me grushte e shkelma dhe mes tyre nuk ndërhyn asnjë qytetar. Ende nuk dihen arsyet që kanë sjellë këtë sherr, ngjarje e cila ka vetëm një ‘pre’.