Mamaja e Bes Kallakut feston ditëlindjen, Xhensila Myrtezaj i bën urimin e veçantë vjehrrës

Mamaja e Bes Kallakut festoi 60-vjetorin e lindjes dhe në këtë përvjetor nuk kishte si të mungonte një urim nga Xhensila Myrtezaj.

Xhensila ndau një foto ku shihet duke përqafuar vjehrrën dhe të dyja duken shumë të lumtura.

“Nëna kamomili…Gëzuar ditëlindjen”, shkroi këngëtarja.

Image