Më në fund! Elgit Doda dhe Noizy bashkojnë forcat për hitin e radhës

Noizy dhe Elgit Doda bashkuan forcat 6 vite më parë për të sjellë bashkëpunimin e tyre të parë. “Vetëm ti je”, pjesëmarrëse në Top Fest u kthye menjëherë në hitin e asaj kohe. Ky duet u pasua dy vite më pas me tjetër këngë jashtëzakonisht të suksesshme me titullin “Pa mu”.

Tashmë dyshja është bërë sërish bashkë për të sjellë një tjetër hit. Lajmin e ka konfirmuar vetë Elgiti përmes një postimi në rrjete sociale, ku shihet Noizy nga studioja muzikore.

“Another one ft Noizy”, ka shkruar Doda krahas postimit.