E papërmbajtshme! Morena Taraku publikon videon hot në dush

Morena Taraku i ka lënë të gjithë pa fjalë me postimet e fundit në rrjete sociale. Modelja vendosi të ndante disa imazhe të saj të shkrepura teksa pozonte joshëse buzë një pishine.

Ja çfarë do të thotë vera”, shkroi ajo krahas fotos provokuese.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Pas kësaj, Morena publikoi edhe një video hot në Instastory. Ajo shihet e kthyer me kurriz nga kamera teksa lahet në dush dhe ato që bien në sy janë të pasmet e tonifikuara.