Jonida Vokshi pjesë e serialit të Ermal Mamaqit

Moderatori, aktori dhe producenti Ermal Mamaqi ka zbuluar që së shpejti do të sjellë një projekt të ri.

Aktorja Jonida Vokshi prej disa kohësh është përfolur se do të jetë pjesë e serialit të Ermal Mamaqit dhe së fundmi e ka konfirmuar edhe vetë ajo në “Top Albania Radio”.

LEXO EDHE  Pas Dubait, modelet ukrainase pozojnë nudo në Turqi në muajin e Ramazanit (Foto)

Ajo pohoj se është e vërtetë që do të jetë pjesë e serialit të Ermal Mamaqit. Jonida zbuloi gjithashtu se tani po bëhen vetëm provat, nuk kanë nisur ende xhirimet, por që do të nisin së shpejti.