Dalin pamjet/ Andi i “Për’puthen” kapet mat me një vajzë në Prishtinë

Në program, Andi i “Përputhen” është duke konsoliduar njohjen me Jasminën.

Por, jashtë programit, ai po vazhdon të frekuentohet me të tjera vajza.

Prive.al ka publikuar një foto në Prishtinë, ku Andi shfaqet i shoqëruar nga një vajzë, identiteti i së cilës nuk dihet.

LEXO EDHE  Çfarë ndodhi? Eduardi surprizon Adën dhe e fton në kërcim, më pas e refuzon

(foto me poshte)