Rama sulme personale ndaj Metës: Ta tha mirë vajza, mos pi shumë!

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar sërish këtë të Martë Presidenti Ilir Meta.

Nga Tirana, gjatë një takimi personal, Rama kaloi në sulme personale, duke përmendur dhe vajzën e Presidentit.

“Ilir dëgjo vajzën ta tha mirë, mos pi, eja në shtëpi”, u shpreh Rama.

Një ditë më parë, në një konferencë për mediat, Ilir Meta përmendi një ngjarje që sipas tij ndodhi me të bijën dhe patronazhistët e PS.

“Patronazhistët më ngacmojnë edhe vajzën e vogël dhe i kishin çuar një lajm sikur unë kisha sulmuar gruan e zotit Damian dhe ajo më thotë ‘mos pi më, mos u merr me gruan e tjetrit’. Dhe i kishin çuar lajmin ‘ta marr vesh Damiani me Gruan e tij’. Unë thashë: me “Gurunë”, se unë nuk jam mësuar të merrem me gratë e tjerëve”, tha Meta.

LEXO EDHE  Në kërkim ndërkombëtar, mediat turke publikojnë foto të bosit të kriptmonedhave nga hoteli në Tiranë

Lexo edhe:

“Patronazhisët”/ Rama: Ka dhe nëpër botë! Sfidë Metës: Provat për paligjshmëri dorëzoi te organet e hetimit