Mamaja e Rita Orës lë pa fjalë ndjekësit e veshur me kostumin popullor shqiptar (Foto)

Mamaja e Rita Orës, Vera Ora ka marrë të gjithë vëmendjen e ndjekësve dhe na la pa fjalë e veshur me kostumin tradicional shqiptar.

“Tradicionalja më përshtatet mirë, faleminderit”, ka shkruar Vera.

Kujtojmë se Rita Ora zgjodhi një veshje tradicionale në videoklipin e këngës “Bang”. Me po këtë përzgjedhje, Rita uroi edhe përvjetorin e 13-të të Pavarësisë së Kosovës.