Brenda festës luksoze të ditëlindjes së Victoria Beckham (Foto)

Victoria Beckham ka mbushur 47 vjeç. Ish anëtarja e “Spice Girl” dhe stilistja u surprizua nga familja e saj, të cilët i organizuan një super festë në Miami me miqtë më të ngushtë.

Stilistja bëri bashkë një sërë emrash të njohur si Kim Kardashian, Pharrel, Chris Rock si dhe super ylli latin, Maluma.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Dizenjuesja e modës ndau një foto në rrjete sociale, krahas së cilës shprehte falenderimet për familjen e saj për këtë ditë të paharrueshme.

“Faleminderit David Beckham që ma bëre ditëlindjen kaq të veçantë. Ju dua shumë”, shkroi ajo duke etiketuar fëmijët e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham)