Aktorja e njohur shqiptare dhe i dashuri 19 vite më i ri do të bëhen prindër së shpejti?

Aktorja e njohur shqiptare, Adriana Matoshi, pak kohë më parë bëri publike lidhjen me futbollistin afrikan, Keith Groeneveld. Pavarësisht gjithë paragjykimeve, ata të dy po e shijojnë në maksimum romancën e tyre pasi herë pas here ndajnë me ndjekësit momente ku shfaqen mjaft të lumtur në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Keith i ka bërë një dedikim në Instagram Adriana Matoshit, por nuk është shumë i qartë me paralajmërimin.

LEXO EDHE  Aktori i famshëm turk surprizon vjehrrën, nënën e Almeda Abazit

“Shihemi së shpejti dashuria ime. Ata nuk janë gati për atë që i pret. Të dua, më mungon, qëndro e fortë”, shkruan i dashuri 19 vite më i ri i Matoshit i cili ka pozuar me dorën tek barku i aktores dhe kaq u desh që dyshimet për një shtatzëni të pestë të saj të fillojnë.

Image