Vllaznia-Laçi/ Zhbllokohet sfida, Ardit Hoxhaj ndëshkon kurbinasit (VIDEO)

Ka startuar në orën 16:00, ndeshja mes Vllaznisë dhe Laçit, e vlefshme për gjysmëfinalen e Kupës së Shqipërisë.

Shkodranët kanë kaluar në avantazh në minutën e 22-të me anë të Ardit Hoxhajt. Pas një harkimi nga këndi nga ana e Da Silvës, sulmuesi, godet saktë me kokë, duke kaluar në avantazh vendasit.

LEXO EDHE  Do të përballet me Laçin në Ligën e Konferencës, Anderlehti huazon talentin e Bayern-it