VIDEO-FOTO/ Arrestohet Atdhe Xharavina?

Konkurenti i “Për’puthen” Atdhe Xharavina ka qenë në qendër të vëmendjes së fundmi për rikthimin e tij në program dhe jo vetëm. Mbrëmjen e djeshme Atdheu është ndaluar nga policia në Tiranë dhe e kanë kontrolluar.

LEXO EDHE  Ngjan shumë me Bora Zemanin? Modelja shqiptare injoron pyetjen, ja si përgjigjet

Kryefjala.com ka siguruar foto dhe video gjatë kontrollit qe policia i ka bërë Atdheut, ndonëse ende nuk dihet shkaku i ndalimit por dyshohet se ai është shoqëruar në komisariat.

/Kryefjala.com/