Aksident në Tiranë, makina përfundon në trotuar

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Tiranë, në “Rrugën e Durrësit”.

Dy makina, një Renault dhe një Benz, janë përplasur në kryqëzim, në një orë me shumë qarkullim.

Fatmirësisht, nuk raportohet për të lënduar, por vetëm dëme materiale.

LEXO EDHE  Punonte në banesë, aksidentohet dhe humb jetën