E tërheq zvarrë nga makina, plas sherri mes vajzave në Durrës (Video)

Një sherr i paprecedentë ka ndodhur mes dy vajzave në Durrës. Në video shihet që njëra prej vajzave tërheq zvarrë nga makina një tjetër dhe e dhunon fizikisht.

Ende nuk dihen motivet e rrethanave të ngjarjes.

LEXO EDHE  Aksidenti tragjik në Kroaci/ Një nga pasagjeret rezulton e zhdukur, familjarët: Nuk është as në spital ...

Më poshtë keni pamjet e pazakonta: