Kejvina Kthella pozon provokuese krah reperit të famshëm French Montana (Foto)

Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjete sociale, ku publikon vazhdimisht foto apo video që rrembejnë gjithë vëmendjen e ndjekësve.

Së fundmi, Kejvina është shfaqur pranë reperit të njohur, French Montana. Dyshja janë takuar në një klub nate dhe modelja ka ndarë një foto në rrjete sociale.

LEXO EDHE  Olta Boka e shqetësuar për të bijën: Ma bëri gjakun ujë

“Nuk ka rëndësi sa keq kam dalë. Përshëndetje French Montana”, ka shkruar Kejvina krahas fotos.