Zjarr në një kopësht në Tiranë, ja çfarë ka ndodhur

Një bombol gazi, në ambientet e kuzhinës të një kopshti privat, ka marrë flakë. Nga raportimet mësohet se shkak është bërë rrjedhja e gazit.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Don Bosko” në kryeqytet.

Fatmirësisht flakët janë shuar nga shërbimet e zjarrfikëses dhe për pasojë janë shkaktuar vetëm disa dëme të vogla materiale.

LEXO EDHE  Nard Ndoka: Dorëheqja do të ishte kapak floriri për Bashën

Ndërkohë grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Tiranë/Informacion paraprak

Në rrugën “Don Bosko”, ka marrë flakë një bombul gazi në kuzhinën e një kopshti, e cila u fik nga sherbimet e zjarrëfikses.

Nga zjarri ka vetëm dëme të vogla materiale.

Grupi hetimor vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.