Bieta Sulo feston ditëlindjen, Alban Dudushi i bën urimin më të bukur (Video)

Bieta Sulo feston ditëlindjen ditën e sotme. Këtë e ka bërë të ditur vetë me anë të një postimi në llogarinë e saj në Instagram.

Në videon e publikuar, shihet Bieta bashkë me djalin e saj, Kroin, të cilët bëjnë gati qirinjtë e tortës dhe fishekzjarrët e vegjël. Në sfond dëgjohet edhe bashkëshorti i Bietës, Alban Dudushi, i cili nis të këndojë këngën e ditëlindjes në shqip.

Moderatorja mbush sot plot 36 vjeç, por kur ajo e pyet të voglin se sa vjeç bën, ai thotë: “Gjashtë vjeç”.

LEXO EDHE  Rihana shpallet këngëtarja më e pasur në botë, ja sa është pasuria e saj

Minutat e para të datës 9 të muajit prill. Ia vlekan 36 rrotullime rreth Diellit, sepse me diejt e mi pranë, mosha reale është kjo…”, shkroi Bieta, duke e lënë Kroin që ta plotësojë fjalinë me numrin 6.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo)