Foto/ Çiljeta Xhilaga ‘ngec’ në Rinas pas pezullimit të fluturimeve

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga është në mes të qytetarëve të bllokuar në aeroportin e Rinasit, për shkak të pezullimit të fluturimeve.

Fotoreporteri i Ora News ka fiksuar momentin kur Xhilaga dhe djali i saj presin në ambjentet e jashtme të aeroportit.

LEXO EDHE  Lilibet Diana i shtohet listës së trashëgimtarëve të Fronit Mbretëror

Prej ditës së djeshme, për shkak të grevës së kontrollorëve të trafikut ajror, nga aeroporti i vetëm ndërkombëtar i vendit, nuk është ulur e nuk është ngritur asnjë avion.