Aktorja e njohur shqiptare gati të martohet me partnerin 20 vite më të ri

Aktorja Adriana Matoshi, njëherësh deputete në Kuvendin e Kosovës po shijon prej muajsh lidhjen e dashurisë me futbollistin, Keith Groeneveld. 41 vjeçarja është vënë në qendër të kritikave për shkak të diferencës së madhe në moshë që ka me futbollistin.

Mirëpo, paragjykimet nuk e kanë ndalur dyshen ta shijojnë në maksimum lidhjen e tyre. Për më tepër, gjërat mes tyre mund të jenë bërë zyrtare. Kjo është bërë e ditur nga vetë Adriana dhe Keith pasi ky i fundit i ka komentuar në një fotografi në Instagram.

LEXO EDHE  “Shumë probleme në lidhje me...”/ Meri Shehu bën parashikimet për muajin Gusht

Ai ka shkruar emojin e një unazë, duke i propozuar kështu publikisht ndërkohë që Adriana ia ka kthyer: “Po”.