Sara kap “mat” Geljanin dhe largohet e revoltuar nga takimi: Ke të thithur në qafë

Takimi i Sarës me Geljanin ka përfunduar pas një shenje në qafë. Sara pretendonte se kishte të thithur në qafë, por Geljani u justifikua se ishte thjesht shenjë boksi.

Sara: Ke të thithur në qafë?

Geljani: Është shenjë boksi. Kam gjithë trupin kështu.

LEXO EDHE  Marrëveshja Shqipëri-Serbi-Maqedoni/ Besa Kokëdhima: Si të bësh krushqi me atë që të ka përdhunuar motrën

Sara: E ke seriozisht? Është e thithur. Është sade, madje e ke të mbuluar me makeup. Kjo është mungesë respekti.

Geljani: Po të ishte e thithur…

Sara: Bye.

Geljani: Nëse nuk do të flasësh, ia kalofsh mirë.