Maliqi: Shqiptarët do t’i japin një shuplakë të fortë Ramës dhe rilindjes më 25 Prill

Kandidati i LSI në Qarkun e Beratit, Lefter Maliqi, ka vijuar takimet me banorët e zonës. Me anë të një postimi në Facebook, Maliqi shkruan se uragani popullor do të marrë përpara rilndjen në zbgjedhjet e 25 prillit.

Sipas tij qytetarët do t’i japin një shupkakë të fortë Ramës dhe rilindjes në 25 Prill.

Postimi Maliqit:

Uragani Popull po vjen… Rilindja ne kerkim te vrimave! Jemi te gjithe te bashkuar per te sjelle ndryshimin e madh me 25 Prill! Berati me i motivuar se kurre per ti dhene mijera shuplaka keqqeverisjes 8-vjeçare. Lodhja kaq e gjate nga qeveria e korruptuar, i eshte kthyer ne force per ta ndeshkuar keqazi me 25 Prill. 3 mandate per LSI-ne, fitore plebishitare per Opoziten e Bashkuar.

LEXO EDHE  Degjeneron konflikti, të shtëna me armë zjarri në Kurbin