Ledjana apo Antonela? Sara Hoxha tregon të preferuarën e saj në “Për’puthen”

Partnerja e Ledri Vulës, Sara Hoxha, mesa duket është një ndjekëse e emisionit Përputhen. Ajo ka realizuar së fundmi një bashkëbisedim me ndjekësit e saj në rrjete sociale ku nuk i ka shpëtuar pyetjes në lidhje me konkurrentët e Përputhen.

LEXO EDHE  "Zogu i Tiranës" rrëfen jetën në burg: Kam qenë me 1000 burra, më mbanin me fruta

Një prej ndjekësve e pyet se cila është e preferuara e saj mes Ledjanës dhe Antonelës. Sara nuk ka nguruar të tregojë emrin e të preferuarës së saj në Përputhen që është Antonela.