Dikur ikonë e bukurisë, ja si e kanë shndërruar operacionet plastike Donatella Versacen

Donatella Versace iu nënshtrua dietave rigoroze, por edhe operacioneve estetike, të cilat padyshim nuk i sollën asaj efektet e dëshiruara.

Në një nga fotot më të reja që paparacët vunë re në plazhet e ishullit Kaiko, Donatella nuk duket në formën e saj më të mirë, pasi është dobësuar shumë, përpos operacioneve plastike të dështuara.

LEXO EDHE  Hermes Nikaj tregon të vërtetën e arrestimit: Isha në hotel më një mik dhe një vajzë

Image

Image

Image

Image