Rrëfehet vajza e ish-deputetes shqiptare: Nuk kam provuar kurrë kokainë dhe substanca të tjera

Modelja Ada Deda ose e njohur ndryshe si vajza e ish-deputetes shqiptare Albina Deda, ka qenë e ftuar ka qenë e ftuar së fundmi në #EXPULS.

Ada u bë pjesë e një kamere të fshehtë pak kohë më parë në #EXPULS me një situatë aspak të pakëndshme. Ada gjendej para një interviste, përballë një vajze qe konsumonte kokainë, kamera e cila u censurua nga YouTube për shkak të përmbajtjes.

LEXO EDHE  Ritvana zbulon përse e telefonoi Argjendi në 2 të natës, Mikela: Do një natë njërën, një natë tjetrën

E pyetur nëse ka konsumuar ndonjëherë në jetën reale kokainë, ajo me bindje tha jo, madje as substanca të tjera dhe nuk ka ndërmend t’i provojë.