Lil Wayne blen rezidencën 15.4 milionë dollarë, bëhet fqinj me Kylie Jenner

Reperi i njohur Lil Wayne bleu së fundmi një shtëpi për 15.4 milion dollarë në një lagje të re, Hidden Hills.

Shtëpia e reperit me 12,135 metra katrorë është afër Kylie Jenner dhe pjesës tjetër të ekuipazhit të saj Kardashian.

Rezidenca ka të gjitha kushtet që dikush mund të imagjinojë, duke përfshirë kuzhinën një fushë basketbolli, një pishinë me një shpellë ngjitur.

Image

Brenda shtëpisë ka një ekran me verë në frigorifer, një teatër dhe një dhomë për argëtim.

LEXO EDHE  Atdhe Xheravira flet për herë të parë për raportin me Bora Zemanin: Jam i dashuruar

Jashtë ka pishinën luksoze dhe një shtëpi mysafirësh me një dhomë gjumi.