Festë dhe dhurata luksoze/ Brenda ditëlindjes së Adelina Tahirit (Foto)

Adelina Tahiri festoi dje 29-vjetorin e lindjes e me këtë rast, bukuroshja bionde është surprizuar me një super festë të organizuar në shtëpinë e saj. Këngëtarja publikoi disa imazhe në llogarinë e saj në Instagram, ku shihet në një sallon të zbukuruar me tullumbace dhe me lule.

Në tavolinë nuk mungonin buqetat e shumta me trëndafila të ngjyrave të ndryshme, ashtu sikurse edhe dhuratat super luksoze.

LEXO EDHE  Publikohet video nga prapaskenat/ Lindita Bimi ushtron dhunë ndaj Olti Çullhaj

Artistja është nënë e një djali, Jonit, i cili erdhi në jetë nga martesa e saj me milionerin Serjoza Markov.

Pak ditë më parë, e ftuar në një intervistë, Adelina zbuloi se është bullizuar vazhdimisht gjatë fëmijërisë, gjë që e ka lënë pa asnjë shoqe.