Bes Kallaku: Agron Llakës nuk ia harroj kurrë, më mori në shtëpi, më trajtoi si djalin e tij

Aktori i njohur, Bes Kallaku ka treguar mbrëmjen e djeshme në emisionin ‘Soiree’ se Agron Llakaj e ka ndihmuar shumë në fillimet e tij të karrierës. Besi tha se ka qënë Agron Llakaj, i cili e ka futur në shtëpi dhe e ka trajtuar si djalin e tij.

‘Qysh në Portokalli, qysh në daljen time të parë, nuk kam patur askënd. Unë kam patur as kushëri në Tiranë. E gjithë pjesa tjetër mbrapa, ka qenë audicion në Portokalli. Unë Agron Llakës nuk ia harroj kurrë. Goni më ka futur në shtëpi, më ka dhënë bukë në shtëpinë e vet. Më ka trajtuar si djalin e tij. Mbase nuk ja kam shpërblyer aq sa duhet. Për mua e rëndësishme është që përveç dhënies së dorës, është dhënia e bukës. Ajo më trishton më tepër tek dikush që nuk është falenderues nga dikush që të ka dhënë bukën”- tha ai.

LEXO EDHE  Noizy-t i ndodh e papritura në koncert, një person tenton të hyjë në skenë dhe ta sulmojë (Video)