Video/ Aksion perfekt nga Bayern Munich, Goretzka-s ndëshkon Leipzig

Është zhbllokuar në fundin e pjesës së parë sfida për kreun e Bundesloga-s mes Leipzig dhe Bayern Munich.

Kanë qenë kampionët në fuqi që kanë kaluar në avantazh me Goretzka-n.

Mesfushori gjerman ka finalizuar me një gjuajtje të fortë aksionin perfekt të bavarezëve.

LEXO EDHE  VIDEO/ Dy gola në dy minuta, Skënderbeu barazon pas një tjetër gafe të Partizanit