Rezarta Shkurta provokon me videon sensuale e mbuluar vetëm me peshqir: Do dal nudo fare

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka zbuluar prej kohësh se po kujdeset për trupin e saj, duke u ushqyer sa më shëndetshëm dhe në ndihmë i ka ardhur Aulona Musta.

Rezarta ka postuar së fundmi një video në “Instagram”, ku shfaqet e mbuluar me një peshqir, të cilin në një moment e ul poshtë, duke treguar gjithë kurrizin.

“Mos më dobëso më, se edhe për pak do dal pa peshqir fare”, shkruan ajo bashkëngjitur me videon, duke i bërë tagg edhe Aulonës, e duke treguar se është mjaft e kënaqur me trupin e saj.

LEXO EDHE  Bashkëshorti i Angela Martinit flet për herë të parë pasi ra në pranga: Gruaja ime nuk flinte e as nuk hante

“Hahahaha. Video më e bukur që ke bërë. Mezi po pres verën”, i përgjigjet Aulona.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Rezarta Shkurta (@rezartashkurta)