Kryemadhi në Vlorë: Më 25 prill voto LSI-në, që Shqipëria të jetë shtëpia juaj

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi ka shpërndarë një video nga Vlora, ku ka zhvilluar fushatë elektorale.

Kryemadhi shprehet se vlonjatët dhe të gjithë shqiptarët duhet që të votojnë LSI më 25 prill, që Shqipëria të bëhet shtëpia e shqiptarëve.

LEXO EDHE  Policia: 20 mijë Euro shpërblim kush jep informacion për autorin e dyshuar të vrasjes së policit

Postimi i kryetares së LSI-së Monika Kryemadhi:

Vlora! Rroke votën, bëja fora! 🌹 #voto6lsi Rroke votën, bëja fora! 🌹

Vlora, Vlora, Vlora, Vlora!

Rroke votën, bëja fora! 🌹 #voto6lsi #vlorashtëpiajuaj #ShqipëriaShtëpiaJuaj