Gënjeshtra më e bukur e 1 Prillit shpallet ajo e Zonjës së Parë të SHBA-ve , ja çfarë bëri Jill

1 Prilli e ka gjetur në një udhëtim pune në Kaliforni Zonjën e Parë të SHBA-ve, Jill Biden, dhe stafin e saj. Meqë ishin për në fluturim, ajo kishte menduar të organizonte një gënjeshtër të vogël me rastin e 1 Prillit.

Kur të gjithë i hipën avionit për t’u nisur, një stjuardesë me emrin Jasmina, e veshur kokë e këmbë me të zeza, ju vjen për t’u shpërndarë ëmbëlsira. Të gjithë ranë pre e mashtrimit, derisa poshtë maskës, u zbulua që fshihej Jill.

LEXO EDHE  Sharon Stone flet mes lotësh për humbjen e nipit: Organet e tij i dhuruam për bamirësi