E infektuar me Covid-19 dhe shtatzënë, Almeda Abazi flet për gjendjen shëndetësore

Modelja Almeda Abazi është në muajt e fundit të shtatzënisë, ndërsa pritet që së shpejti të bëhet nënë për herë të dytë.Së fundmi, bukuroshja ka njoftuar që ajo dhe partneri i saj, Tolgahan Sayisman, janë infektuar me COVID-19.

Me anë të një postimi në Instagrma, Almeda u shfaq duke marrë ajër të pastër në natyrë, ndërsa thotë se sot është më mirë me shëndet.

LEXO EDHE  Ritvana zbulon përse e telefonoi Argjendi në 2 të natës, Mikela: Do një natë njërën, një natë tjetrën

“Më në fund ndjehem pak më mirë sot, faleminderit të gjithë që keni pyetur”, ka shkruar ajo.

Image