Prindër për herë të parë? Partnerja e Shpat Kasapit ngre dyshimet (Foto)

Këngëtari Shpat Kasapi ka konfirmuar prej disa kohësh lidhjen e tij të dashurisë me Selvije Jaon, me të cilën edhe është fejuar.

Së fundmi, përmes një postimi, Selvija ka treguar publikisht tri dëshirat që duhet t’ia plotësojë këngëtari.

LEXO EDHE  Çfarë ndodhi? Ndahen Fisnik Syla dhe Fjolla Morina (FOTO)

“1 jetë modeste, 1 shtëpi të vogël si kjo, me njerëzit e dashur dhe 1 bebush të vogëël. Të luteeeeem”, ka shkruar ajo duke e etiketuar Shpatin.

“U kry”, ishte përgjigja e Shpatit.