Orinda Huta zbulon gjininë e fëmijës në ditëlindjen e Turian Hyskos (Video)

Moderatori Turjan Hysko festoi 36 vjetorin e lindjes diten e djeshme.

Orinda ka publikuar një foto të Turit me dy tortat për ditëlindjen, të cilën e ka shoqëruar me këngën e Beyonce-s “Daddy Lessons”. Pjesa që ka përzgjedhur ajo është pikërisht momenti ku dëgjohet të thuhet “Daddy’s little girl”, duke treguar kështu se çifti është në pritje të një vajze.

LEXO EDHE  "Injorante, të ngre në ajër”/ Plas sherri në "Për'puthen" mes Adës dhe Mikelës, Bruno futet ti ndajë (VIDEO)