Antonela shpërthen pas debatit të Ledjanës me mamanë e saj: Mos guxo t’i flasësh mamit tim ashtu

Mamaja e Antonelës ishte e pranishme në studion e Përputhen ditën e sotme. Menjëherë nisi debati mes Donikës dhe Ledjanës. Kjo pasi Ledjana nuk ishte dakort me mënyrën si ndërhynte e ëma e Antonelës.

“Çfarë janë këto ndërhyrje fallco, s’më duket e drejtë kjo që bën. S’më pëlqen as mënyra si më flet mua dhe as si i flet Mevlanit,” tha Ledjana.

LEXO EDHE  Sharon Stone flet mes lotësh për humbjen e nipit: Organet e tij i dhuruam për bamirësi

Në një tjetër moment kur po komentonte Ledjana iu drejtua me fjalën “kjo” nënës së Antonelës, gjë që nervozoi shumë këtë të fundit.

“Mos guxo t’i flasësh më mamit tim ashtu, s’ta toleroj,” tha Antonela dhe u ngrit në këmbë.