VIDEO/ Tym dhe flakë pranë bashkisë së Sarandës, çfarë ndodhi

Një zjarr në qendër të Sarandës ka shkaktuar panik tek qytetarët gjatë mbrëmjes së sotme.

Vatra e zjarri mësohet se ka qenë pranë bunkerëve te Kinoteatri i Sarandës, ngjitur më bashkinë.

Është dashur ndërhyrja e zjarrfikësve që zjarri të neutralizohej. Fatmirësisht nuk është raportuar për dëme në njerëz.

LEXO EDHE  Aksident në rrugën Burrel-Milot, plagosen 6 persona