Partneri i bën dhuratën gjigande Lady Gaga-s për ditëlindje (Foto)

Partneri i Lady Gaga-s, Michael Polansky, ka menduar një dhuratë mjaft të bukur për 35 vjetorin e saj, një buqetë gjigante lulesh, të cilën ja ka dërguar në Romë.

Siç duket Gaga është aq e emocionuar saqë ajo ndau një foto në Insta (pranë luleve që janë më të mëdhaja se ajo), duke shkruar: “Kur i dashuri të dërgon të gjitha lulet në Romë për ditëlindjen. Të dua zemër ? Mezi pres të jem në shtëpi me ty dhe qentë tanë, kjo është gjithçka që më duhet.”

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lady Gaga (@ladygaga)

LEXO EDHE  Këngëtarja shqiptare konfirmon pritjen e ëmbël në videoklipin e ri muzikor