‘Jam vetëm për ty atje’/ Pas 8 muajsh në program Mevlani flet hapur

Puntatën e sotme të Për’Puthen në Top Channel, po transmetohet takimi i Mevlanit dhe Ledjanës.

Mendohet të jetë një takim sqarues për ta për të dalë në një përfundim, nëse janë apo jo për njëri-tjetrin.

Mevlani ka deklaruar se është atje vetëm për Ledjanën, ndërsa vajza ka thënë të njëjtën gjë në studio.

LEXO EDHE  Publikohen pamje nga festa e ditëlindjes së Greta Koçit, ja sa vjeç bëri këngëtarja (Video)

Mevlani: Aty brenda jam vetëm për ty, nuk shoh njeri tjetër.

Mevlani: Po ti?

Ledjana: Do ta jap përgjigjen në studio.

Ledjana: Edhe unë jam vetëm për të në studio dhe për asnjë djalë tjetër.